Norgesexpo Event AS

Norgesexpo Event gjennomfører premiereevents, lanseringskampanjer, samplingsaktiviteter, butikkaktiviteter, standbygging, kick-offs m.m. for en rekke kunder.

90fd82c8-b79d-4f5b-be69-7defaa4b786a

Norgesexpo gjør også konseptutvikling, rådgivning og prosjektledelse for kunder. Premiereevents kan være filmpremierer og releasefester. Lanseringskampanjer kan være markedskampanjer som rettes direkte inn mot ønsket

Messer

Norgesexpo har utviklet flere messekonsepter. Med Skiexpo, Spillexpo og Kids Expo er vi også en av Norges største uavhengige aktører innenfor messer. Messene arrangeres hos Norges Varemesse på Lillestrøm.

SKIEXPO_logo-01
Ski- og Boardexpo

Ski og Boardexpo startet opp i 2010 under Norges Vintersportsmesse. Målet er å samle hele vintersportsnorge til én messe i forkant av vintersesongen. Messen har

Read more
KIDSEXPO_logo-01
KidsExpo

Kids Expo ble arrangert for første gang i 2013. Messeidéen oppsto etter at LEGO hadde hatt ett vellykket 50 års-jubileumsevent høsten 2012. Det startet med

Read more
Spillexpo
Spillexpo

Spillexpo ble startet i 2012. Messen var en stor suksess fra første året og er Norges største spillmesse. Spillexpo fikk prisen som for ÅRETS INITIATIV

Read more

Teamet

profil_Hanne
Hanne Aagaard

KEY ACCOUNT & EVENT MANAGER   hanne@norgesexpo.no   +4745432491

Hanne Aagaard
profil_Tora
Tora Nilssen

KEY ACCOUNT & EVENT MANAGER   tora@norgesexpo.no   +4790766115

Tora Nilssen
profil_Bård
Bård Hagen

PARTNER & SALGSSJEF hagen@norgesexpo.no   +4791776254

Bård Hagen
profil_Dahle
Andreas Dahle

PARTNER & EVENT MANAGER   andreas@norgesexpo.no   +4798226671

Andreas Dahle
profil_Torstein
Torstein Solheim

DAGLIG LEDER torstein@norgesexpo.no   +4798226674

Torstein Solheim
Julius messe
Julius Solheim

PARTNER & GRÜNDER   julius@norgesexpo.no   +4792600030

Julius Solheim

Kontakt

Kontakt

Kontakt Norgesexpo AS ved å benytte kontaktskjemaet nedenfor. En av våre medarbeidere vil kontakte deg i løpet av kort tid.

Ditt navn (obligatorisk)

E-post (obligatorisk)

Emne

Melding

Hjem